Sandale lëkure, Tulah, ALDO

13990L

SKU: 13542754

Sandale lëkure me rripa të hollë dhe takë të lezetshme.

36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale lëkure me rripa të hollë dhe takë të lezetshme.96% Lëkurë dele, 3% Zink, 1% Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë