Sandale Loni, ALDO

3750L

SKU: 13388688

Sandale efekt lëkurë me gisht dhe me rripa të hollë

36
37.5
38.5
40
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale me takë, efekt lëkurë me gisht dhe me rripa të hollë. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë