Sandale me dy tonalitete Geox

8990L

SKU: B150GA

Sandale me tre ngjitësa dhe dizajn me tonalitete të kombinuara

22
23
24
25
26
27
Blu/Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me shollë të qëndrueshme dhe të ajrosshme higjienike, mbyllje me dy ngjitësa në pjesën e sipërme dhe një ngjitës në themër për suport maksimal, dizajn me dy tonalitete të kombinuara. 45% Poliuretan sintetik, 50% Poliester tekstil, 5% TPU

Përzgjidhni markën

Size Filter

22, 23, 24, 25, 26, 27

Përzgjidh masën

22, 23, 24, 25, 26, 27

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE