Sandale me efekt kamoshi Geox

7490L8190L

SKU: B154LC

Sandale me tre ngjitësa dhe shollë fleksibël e të ajrosshme

20
21
22
23
24
25
26
27
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me teksturë kamoshi dhe lëkure të kombinuar, me dy ngjitësa në pjesën e sipërme dhe një ngjitës në thembër për përshtatje dhe suport maksimal, me shollë të ajrosshme dhe fleksibël. 100% Lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27

Përzgjidh masën

20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE