Sandale me lule Geox

7490L8190L

SKU: B154MA

Sandale me tre ngjitësa dhe me një lule në pjesën e sipërme

22
23
24
25
26
27
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me dy ngjitësa në pjesën e sipërme dhe me një ngjitës në thembër për përshtatje dhe suport maksimal. Dizajn me një lule në pjesën e sipërme. 93% Lëkurë, 7% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

22, 23, 24, 25, 26, 27

Përzgjidh masën

22, 23, 24, 25, 26, 27

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE