Sandale me platformë, Colbie, ALDO

9490L

SKU: 13573752

Sandale me platformë dhe rripa të trashë. Platforma 8cm.

35
36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale me platformë dhe rripa të trashë. Platforma 8cm.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë