Sandale me rripa Parfois

SKU: 188810

Sandale të sheshta me rripa, efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale të sheshta me rripa, efekt lëkurë, mbyllje me tokëz metalike 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë