Sandale me rripa të lidhur Mango

2093L

SKU: 87006310

Sandale me rripa dhe efekt lëkure

36
37
38
39
40
E zeze
gri
Jeshile pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale të sheshta me rripa të hollë e të lidhur, dizajn me efekt lëkure krokodili dhe majë katrore. 100% Imitim Lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

GRI, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi