Sandale me shkëlqim metalik Obaibi

4390L

SKU: 61061349

Sandale lëkure të mbyllura në thembër

19
20
21
22
23
24
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sandale lëkure të mbyllura në thembër dhe në gishta, teksturë me shkëlqim metalik dhe mbyllje me ngjitës. 100% Lëkurë

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , ,

Sipas sezonit