Sandale me stampë Frozen Prenatal

897L

SKU: 653870

Sandale të mbyllura që mbërthehen me ngjitës

21
22
23
24
25
26
27
28
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sandale të mbyllura në gishta dhe në thebër që mbërthehen me ngjitës në kyçe, dizajn me një stampë Frozen dhe me detaje florale. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit