Sandale me stampë Mickey Mouse Prenatal

1145L

SKU: 653872

Sandale të mbyllura që mbërthehen me ngjitës

21
22
23
24
25
26
27
28
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sandale të mbylura në gishta dhe në thebër që mbërthehen me ngjitës në kyçe, dizajn me printe Mickey Mouse dhe me dy tonalitete. 100% Plastike

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit