Sandale me takë dhe rripa të hollë, Minerva, ALDO

16990L

SKU: 13542604

Sandale me takë dhe rripa të hollë. Me rrip dekorues në qafë, efekt gjarpër. Taka 10cm.

36
37
38
39
40
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale me takë dhe rripa të hollë. Me rrip dekorues në qafë, efekt gjarpër. Taka 10cm.77% Lëkurë dele, 18% (TPU), 4% Zink, 1% Gurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë