Sandale me takë katrore Mango

3493L

SKU: 87065656

Sandale me dy rripa paralelë dhe mbyllje me tokëz në kyçe

35
36
37
38
39
40
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me takë katrore, me dy rripa paralelë përpara dhe mbyrthehen me tokëz në kyçe. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

35, 36

Përzgjidh masën

35, 36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E BARDHE, E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA