Sandale me takë, Mango

7490L

SKU: 47005948

Sandale me takë të lartë 12cm

35
37
38
39
40
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale me takë të lartë 12cm dhe platformë. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë