Sandale me takë Mango

3493L

SKU: 87044760

Sandale me teksturë xhinsi

36
37
38
39
40
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me takë të gjerë katrore, dizajn me teksturë xhinsi dhe me një rrip të trashë sipër. 50% Pambuk, 50% Pambuk i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA