Sandale me takë Mango

SKU: 87035903

Sandale me takë katrore me rripa të hollë të kryqëzuar

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me takë katrore me rripa të hollë të kryqëzuar, me majë katrore. 100% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA