Sandale me takë ortopedike Cortefiel

4495L

SKU: 8179212

Sandale me pjesë të kryqëzuara dhe takë ortopedike

36
37
38
39
40
41
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me takë ortopedike me teksturë thurjeje, dizajn me copë me dy tonalitete dhe me anë të kryqëzuara. Sholla: Gome sintetike; Pjesa e siperme: Pambuk; Pjesa e brendshme: Lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë