Sandale me takë të hollë dhe platformë, Prisilla, ALDO

8000L

SKU: 13646198

Sandale me takë të hollë dhe platformë, me zinxhir dekorues në qafë. Taka 11cm. Platforma 2cm.

36
37
38
39
40
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale me takë të hollë dhe platformë, me zinxhir dekorues në qafë. Taka 11cm. Platforma 2cm. 99% Poliuretan,1% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë