Sandale me takë të hollë, Mango

4990L

SKU: 47034415

Sandale me takë të hollë dhe rripa.

35
36
37
38
39
40
Nude
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale me takë të hollë dhe rripa.96% Poliuretan, 4% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë