Sandale me takë të mesme Geox

6045L

SKU: D15CWA

Sandale me takë, me teksturë të lëmuar dhe mbërthehen me tokëz

35
36
37
38
39
40
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me takë të mesme, me teksturë të lëmuar, me rripa të kryqëzuar dhe mbërthim me tokëz. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë