Sandale ortopedike Women Secret

3353L

SKU: 3229076

Sandale të larta me rripa të trashë

37
38
39
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me takë ortopedike, me rripa të trashë që kryqëzohen përpara dhe mbyllje nga pas. Ideale për të plotësuar një look klasik.

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë