Sandale për djem, Geox

4620L5110L

SKU: J028LB000BCC4321

Sandale për djem me rripa të trashë

33
34
35
36
37
38
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sandale për djem me rripa të trashë, mbyllje me ngjitës dhe tokëz metalike.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë