Sandale për djem, Okaidi

4090L

SKU: 86089100

Sandale për djem me rripa të trashë

25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sandale për djem me rripa të trashë, mbyllje me tokëz metalike dhe ngjitës.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë