Sandale për femra Aldo

3650L

SKU: 13364985

Sandale për femra me takë të trashë

36
37.5
38.5
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale për femra me takë të trashë dhe me rripa të hollë. Sintetike

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit