Sandale Prenatal

2601L

SKU: 675279

Sandale me qëndisje në pjesën e përparme

15-16
17-18
19-20
Krem
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me qëndisje në pjesën e përparme dhe me një lidhëse me ngjitës

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë