Sandale Setton, Aldo

8490L

SKU: 13390163

Sandale me takë 2cm dhe me rripa të hollë

37
38
39
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale me takë 2cm dhe me rripa të hollë, me detaje gurësh. 95% Xham 5% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë