Sandale të mbyllura me dy tonalitete Geox

7490L8190L

SKU: B920FB

Sandale të mbyllura me dizajn praktik dhe mbrojtës me dy ngjitësa

22
23
24
25
26
27
Blu e errët/E kaltër
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me shollë fleksibël dhe higjienike, me dy ngjitësa në pozicione të ndryshme që ofrojnë përshtatje dhe suport maksimal, dizajn me dy tonalitete bluje të kombinuara. 20% Elastan tekstil, 27% Poliuretan sintetik, 3% Gomë, 50% Poliester tekstil

Përzgjidhni markën

Size Filter

22, 23, 24, 25, 26, 27

Përzgjidh masën

22, 23, 24, 25, 26, 27

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE