Sandale të mbyllura Prenatal

1495L

SKU: 672432

Sandale të mbyllura me dy tonalitete dhe stampë Spiderman

21
22
23
24
25
26
27
28
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sandale të mbyllura që mbërthehen me ngjitës në kyçe; dizajn me dy tonalitete dhe me një stampë Spiderman në pjesën e sipërme. 100% Tekstil

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit