Sandale të rehatshme, Obaibi

2495L

SKU: 86636807

Në një stil më urban, sandalet e verës janë veçanërisht të rehatshme për fëmijët. Praktike me mbyllje velcro në thembër

20
21
22
23
24
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Në një stil më urban, sandalet e verës janë veçanërisht të rehatshme për fëmijët. Praktike me mbyllje velcro në thembër, dhe e rregullueshme në këmbën e të vegjëlve falë rripave me togëza në pjesën e sipërme të këmbës.

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë