Sandale të sheshta me ngjitës Geox

9093L

SKU: D02R6F

Sandale të sheshta me dy ngjitësa me teksturë lëkure e kamoshi

36
37
38
39
40
bezhe
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale të sheshta me shollë me dy tonalitete, mbyllje me ngjitësa me teksturë lëkure dhe kamoshi. 50% Poliamid 50% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë