Sandale me gisht Parfois

2790L

SKU: 188293

Sandale të sheshta me një detaje metalik

36
37
38
39
40
E bardhe
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Sandale të sheshta me gisht, me një detaje metalik dhe mbërthim me tokëz në kyçe.100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë