Set, 12 lidhëse flokësh Okaidi

280L

SKU: 96731324

Set prej 12 lidhëse flokësh me ngjyra

TU
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Lidhëse flokësh, set prej 12 copë me ngjyra të ndryshme dhe printe pikash, material që nuk dëmton flokët.10% Elastan 90% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë