Set, 12 lidhëse flokësh Okaidi

280L

SKU: 96731

Set prej 12 lidhëse flokësh me ngjyra

Prerje unike
E kuqe
E verdhë
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Lidhëse flokësh, set prej 12 copë me ngjyra të ndryshme dhe printe pikash, material që nuk dëmton flokët. 10% Elastan, 90% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë