Set 2 badi me printe Prenatal

945L

SKU: 667012

2 badi me mëngë të shkurtra me print mace, jakë të rrumbullakët dhe mbërthim me butona.

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 badi me mëngë të shkurtra me print mace, jakë të rrumbullakët dhe mbërthim me butona. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit