Set 2 badi me printe Prenatal

1270L1690L

SKU: 661754

2 badi pa mëngë me printe , jakë të rrumbullakët dhe mbërthim me butona.

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 badi pa mëngë me printe , jakë të rrumbullakët dhe mbërthim me butona. 56% Pambuk , 44% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit