Set 2 palë çorape Okaidi

SKU: 76644

Set prej 2 palë çorapesh me dizajne të ndryshme dhe me material jo të rrëshkitshëm në pjesën e poshtme të këmbës

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 2 palë çorapesh me dizajne të ndryshme dhe me material jo të rrëshkitshëm në pjesën e poshtme të këmbës, me dy tonalitete të kombinuara .1% Elastan 1% Metal 1% Poliestër 11% Poliamid 86% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë