Set 2 pcs pantallona te shkurtra – Obaibi

1493L

SKU: 95645101

Set 2 pcs pantallona te shkurtra

12Muaj
18Muaj
23Muaj
3Muaj
6Muaj
9Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Set pantallona te shkurtra 2 pcs lisho nje ngjyreshe, me kopsa perpara dhe llastik te beli,,e perbere nga100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë