Set 3 badi me printe Obaibi

2790L

SKU: 76000172

3 badi me mëngë të gjata, me printe të ndryshme

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

3 badi me mëngë të gjata, me printe të ndryshme dhe jakë të rrumbullakët. Mbërthim me buton. .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit