Set 3 palë çorape Obaibi

990L

SKU: 81651

Set prej 3 palë çorapesh me dizajne të ndryshme

15/18
19/22
23/26
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çorape për vajza, set 3 palë, me diazjne të ndryshme dhe me disa tonalitete të kombinuara .3% Elastan 22% Poliamid 75% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë