Mbathje kulotë set 5(palë) Okaidi

2090L2390L

SKU: 96453913

5 palë mbathje kulotë me dizajne të ndryshme

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë mbathjesh kulotë me përbërje pambuku, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme, me shirit elastik tek beli. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës