Set, 5 palë çorape Okaidi

1190L

SKU: 99202

Set prej 5 palë çorapesh me ngjyra të ndryshme

23/26
27/30
31/34
35/38
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

5 palë çorape me ngjyra dhe dizajne të ndryshme print. Material i butë dhe elastik që nuk shtrëngon. 71% Pambuk, 4% Elastan, 20% Poliamid, 5% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

23/26

Përzgjidh masën

23/26, 27/30, 31/34, 35/38

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE