Set, 5 palë çorape Okaidi

1190L

SKU: 99232

Set prej 5 palë çorapesh me ngjyra të ndryshme

23/26
27/30
31/34
35/38
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

5 palë çorape me ngjyra të ndryshme dhe tekst të shkruar. Material i butë dhe elastik që nuk shtrëngon. 77% Pambuk, 2% Elastan, 21% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

23/26

Përzgjidh masën

23/26, 27/30, 31/34, 35/38

Color Filter

SHUMENGJYRESHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE