Set: Badi dhe fund Prenatal

1047L

SKU: 674092

Badi me mëngë të shkurtra dhe fund me fruda

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set me dy pjesë të kombinuara: Badi me mëngë të shkurtra dhe jakë Peter Pan, dizajn me arushë të printuar përpara. Fund me fruda në linja horizontale përreth dhe me detaje zemrash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit