Badi Prenatal

1630L2990L

SKU: 643151

Set badi me menge te shkurtra me hapje nga para ,me printe dhe lisho

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set badi me menge te shkurtra me hapje nga para ,me printe dhe lisho ,e perbere nga 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit