Set, bluzë dhe tuta, Obaibi

1095L

SKU: 86914172

Set pambuku për vajza, bluzë dhe tuta të shkurtra

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set pambuku për vajza, bluzë me shirit elastik tek pjesa e jakës dhe me detaje frudash tek mëngët dhe tuta të shkurtra me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë