Set çarçafësh uniseks me dizenjo arush, Prenatal

4190L

SKU: 133497601

Seti përbëhet nga një çarçaf fundi 60x135x20 cm, një çarçaf i sipërm 120×180 cm dhe një këllëf jastëku 35×60 cm.

E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Seti përbëhet nga një çarçaf fundi 60x135x20 cm, një çarçaf i sipërm 120×180 cm dhe një këllëf jastëku 35×60 cm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,