Çorape bazike, set (5palë) Prenatal

1490L

SKU: 594407

5 palë çorape bazike me ngjyra të ndryshme

2-3 Vjec
4-6 Vjec
6-8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 5 palë çorapesh me dizajne bazike e me ngjyra të ndryshme dhe me shirit elastik në kyçe. 80% Pambuk, 15% Poliamid, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit