Set çorape me printe (3 palë) Obaibi

990L

SKU: 98812

Set çorapesh me printe topi dhe qen 3 modele të ndryshëm

13/14
15/18
19/22
23/26
E verdhe
Fshije

Set çorapesh me topa dhe qen 3 modele të ndryshëm , me pjesën e sipërme të kyçit të butë dhe elastike. Përbërja : 72% Pambuk 4% elastik 20% poliamid 4% poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

13/14

Përzgjidh masën

13/14, 15/18, 19/22, 23/26

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE

Ende s’ka shqyrtime të produktit.

Jini i pari që shqyrton “Set çorape me printe (3 palë) Obaibi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *