Set dy palë doreza për vajza,Okaidi

SKU: 698053404

Set dy palë doreza për vajza,Okaidi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set dy palë doreza për vajza,Okaidi ,e përbërë nga 1 % Fibra metalike 2ELASTODIENNE3 % % Elastain 7 % Poliestër 29 % Poliamidë 58 % Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë