Set dy palë doreza,Okaidi

SKU: 698029945

Set dy palë doreza,Okaidi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set dy palë doreza,Okaidi,e përbërë nga 3 % % Elastain 26 % Poliamidë 71 % Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë